Články

Zajímavosti

Kdo se neprotiví přírodním zákonům, tomu neublíží ani ďábel - (komentáře)

Gretchen
začíná to slibně, ale...
5. 09. 2011 23:31

Začíná to hezky, ale zarazilo mě to využívání duchů a trestání lidí, kteří nám ublížili... Tak to opravdu nemohu akceptovat jako správný přístup, jako správné pochopení věcí. To je naprostý nedostatek pokory. Člověku nepřísluší nikoho trestat, od toho tu jsou jiní. Půjčovat si něčí duši, aby sloužila mým osobním zájmům, jen na základě toho, že jsem počínání dotyčného vyhodnotil jako zlé? Hrát si na Boha se nevyplácí. Zdá se, pane Spěváčku, že jste ve zkoušce neobstál.
Grush
Montu
30. 08. 2011 19:17

jeden z bohů egyptské mytologie, poměrně velmi dobře popsaný v mnoha souvislostech, má těžko co společného s Ježíšem.
ar_649
Pejsek a kočička
30. 08. 2011 15:55

vařili dort... přesně tak na mě tento článek působí. Pokud by daná osoba měla tyhle schopnosti vidět do budoucnosti, tak a) nebude o tom nikomu říkat a ani z toho nějak těžit, b) bude se prezentovat beze strachu z likvidace vlastní osoby protože je součástí plánu NWO. Meditací jen krmíte astrální parazity, kteří se maskují podle požadavků meditujícího. Občas mu předhodí pravdivou informaci, ale většinou jen ždímou svou oběť. Proto taky elity NWO nechávají tyhle meditující napokoji. Kdyby tomu tak nebylo, nebylo by žádné meditování.
garias
...
30. 08. 2011 11:07

No ak by som mal takúto moc, nejakú mágiu, ktorou by som mol aj ubližovať, snažil by som sa zo všetkých síl ju nepoužiť ani proti zlodejovi a nie to ešte veselo lámať ľuďom nohy. Akože ja toto všetko považujem za výmysly, ale zaráža ma tá pointa toho, morálka ktorá za tým stojí.
Ono je vždy lepšie zabezpečiť aby tí zlodeji neboli, ako stavať ďalšie väznice. Je lepšie predchádzať zlu, zabraňovať mu, ako ho potom riešiť a zraňovať ľudí.
Z tohto hľadiska sa mi článok nepáčil.