Vaše příběhy

- Nevysvětlitelné jevy -

Podivný fotoaparát
    Kdysi jsem si koupil na tehdejší poměry nadprůměrně dobrý foťák na kinofilm. Dělal perfektní obrázky a možná i ještě něco navíc, což mi ale začalo vrtat hlavou až později.

    Měl jsem tehdy řidičák jenom na osobní auto a jednou jsem se tímto aparátem nechal frajersky vyfotit v kabině kamionu coby jeho řidič. Tmavé brýle, loket z okénka, rozchechtaný obličej - prostě tirák jak má být.

    Asi za měsíc jsem těžce onemocněl a skončil na operačním sále v nemocnici.. no což, může se stát, proč by ne.
    Asi za půl roku jsem koupil nové auto a otec, který nikdy řidičák neměl, se v něm nechal za volantem opět tímto foťákem zvěčnit, jenomže to byla jeho poslední fotka - brzy nato zemřel. I to se může stát.
    Potom jsem byl s kamarády ve Vysokých Tatrách a na Štrbském Plesu poznal jeden z nich v řidiči tatranské električky svého spolužáka - a hned, že si sedne do kabiny na jeho místo strojvedoucího a že mám jít před soupravu a vyfotit ho. Stalo se. Totéž přání měl i druhý kamarád, jinak řidič tramvaje. I jeho jsem naprosto stejně vyfotil. Ten první dostal následujícího dne těžký infarkt a skončil v Popradské nemocnici, druhý zůstal v pořádku. A závěr?

    Domnívám se, že kdo se nechal tímhle fotoaparátem vyfotit při napodobování činnosti, k jejímuž výkonu neměl oprávnění, špatně dopadl.

Možná je to úplná hloupost a shoda náhod, avšak stejně mě Váš názor zajímá.

Vydáno:   18. 4. 2014

Přečetlo:  1765 čtenářů
Autor (vložil): Flotzi

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ ?
22. 04. 2014 21:45
bass
¤ Radi by sme ho preskúmali
20. 04. 2014 0:18
Kybernaut
¤ říká se
18. 04. 2014 16:58
iveta
¤ Zdravím,
18. 04. 2014 16:40
Garfi