Vaše příběhy

- Vyvolávání duchů -

Zkušenosti s EVP
Dobrý den,
na základě filmu Hlas smrti jsem se začala zajímat přibližně před půl rokem, kdy běžel v televizi o to, zda je možné komunikovat s mrtvými pomocí rádia a televize.

Po shlédnutí filmu jsem si vyhledala všechny možné informace na internetu a pak, i když jsem tomu nevěřila, rozhodla jsem se pro praktický pokus. Předem varuji, tohle je moje první otevřená informace o tom, co se stalo a opravdu mi trvalo půl roku, než jsem se rozhodla se o to s kýmkoli podělit a to jen proto, že teď stoprocentně věřím v něco, co je nad běžné racionální chápání.
Takže, byla jsem sama doma, bylo po sedmé večer, naladila jsem na TV program 77 a zesílila zvuk na maximum, na PC jsem pustila radio1 a posadila se před černou televizní obrazovku s pocitem, že se nic nepodaří. Podotýkám, že TV a počítač mám každý v jiné místnosti a nikdy jsem neměla jakékoli výpadky internetových rádií.
Někde jsem se dočetla, že je dobré začít modlitbou, znám jen otčenáš a tak jsem ho polohlasem odříkala a pak jsem se chtěla omluvit svojí mrtvé babičce za to, že jsem byla spratek nad spratky, když mne jako malou hlídala a chtěla jsem se jí zeptat, zda mi to odpouští, i to jsem se polohlasem dotázala.
Když jsem se zeptala poprvé, přestalo mi na PC ve vedlejší místnosti hrát rádio a bylo pouze ticho, proto jsem se začala ptát znovu a kdykoli jsem položila otázku: prosím, odpouštíš mi?, tak přestalo rádio na chvíli hrát. Když se to opakovalo potřetí, tak jsem se přemístila do vedlejší místnosti a naklonila se až k reproduktoru a znovu se zeptala. Chvíli bylo úplné ticho, jen jakoby foukal někde daleko vítr a pak se najednou ozval podivný, téměř nelidský hlas, skoro jako by křičel skřet, nevím, zda to bylo: „JÁ CHCI, JÁ CHCI, JÁ CHCI,“ ale tak to znělo, možná to bylo: „JÁ TI, JÁ TI, JÁ TI,“ ale ten hlas, i když byl velmi hlasitý, přesto slova byla těžko srozumitelná. Je těžké něco tak podivného slovy popsat.
V tu chvíli jsem hrůzou začala hlasitě křičet a počítač jsem okamžitě vypnula, pak jsem rychle přepnula i televizi na některý z vysílajících programů a kupodivu hlasitost, kterou jsem předtím nastavila na maximum, byla najednou na normálu. Myslela jsem, že tím to končí, jenomže ono se to neustále se mnou od té doby pokouší spojit...
Nevím, jak to vysvětlit, ale například několikrát od té doby se mi v ložnici kolem druhé hodiny ráno zapíná samo od sebe rádio. Ještě ten den jsem odcházela do práce na noční směnu a moje práce spočívá i v tom, že nastavuji každý den razítko, na kterém je číslo zakázky a to na sebe nijak postupně nenavazuje a zrovna ten den to bylo úplnou náhodou 177.

Ještě je to víc věcí, ale už teď si o mně asi myslíte, že jsem naprostý blázen, takže to, co potřebuji, je prosím o radu, jak se toho zbavit, nebo se s tím smířit a asi se zbláznit?

Pokud mi bude chtít a moci někdo jakkoli pomoci, můj e-mail je:
casatea@centrum.cz

Opravdu to není výmysl a vím, že se tomu těžko věří, jak se mám vůbec s takovým darem - nedarem vypořádat, mám strach..

Vydáno:   9. 6. 2007

Přečetlo:  5806 čtenářů
Autor (vložil): Asava

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ !
12. 02. 2009 18:01
4dodo4
¤ ?
16. 11. 2008 13:36
davky
¤ EVP komunikace
3. 06. 2008 11:16
Oxide
¤ moj naazor
25. 06. 2007 11:50
lusija
¤ evp
17. 06. 2007 12:29
villainflower
¤ EVP
14. 06. 2007 19:18
MirrA88
¤ EVP
14. 06. 2007 18:14
NikolaFoldynova
¤ EVP
9. 06. 2007 10:31
Jino