Vaše příběhy

Výklady snů

Rozdrolené zuby - (komentáře)

pepino266
Lucyyy88
25. 07. 2016 1:58

Ahoj,říkají mi pepino266,jsem člověk co má za sebou i před sebou dost těžke chvýle,ale jen se chci dostat ke tvemu snu.....ano,ten doticný co popsal,že je ty máš rozluštit sve sny,i když to většinou znamená jen opak,ale vím že se stávají přesně tak,jak se ti to zdálo....já mám zkušenosti s DEJAVU,a mužu ti říct,že netrvalo dlouho od data Me Noční mury,cca 14,dní,a pak se to dělo--.....muj názor je takový...ale ber to prosím tak,jak itíš :-) myslím si,že tě k sobě volá Boží Láska,a a že máš za ním přijít tam kde sídlí (v kostele) a mněla by ses sním seznámi ještě intenzv. protože tě v životě muže potkat taková nepříjemnost,že bez Boží pomoci,bys nemněla šanci uspět. Máš rodinu,rodiče,to o ně se jedná...ne o tebe,to jim hrozí nebezpečí...a jen ty mužeš učinit to,že do toho Kostela zajdeš,najseš si místo kde je ukřižovaný náš Pán Ježíš Kristus,a tam poklekni,a popros ho,aby se ti nechal poznat.....volej jeho jmeno,a objetuj mu celý svu život,a popros ho,aby ti vžiotě pomáhal,a radil co máš dělat....to je ode mně vše.....věř mi,že sny jsou Od Boha,ale i od Satan----tak pozor na oblbnutí,pokud buděš žít s Ježíšem,a budeš mu duvěřovat,pak Zlo,nad tebou stratí veškerou Moc!!!!
Vím to,zažil jsem to take :-)) Buh ti žehnej,a at se ti zdají jen sny od Dobreho,Boha plný Lásky....mněj se krásně
Leopold Y.
...
23. 08. 2015 14:46

Mě se o vypadaných nebo vydrolených zubech zdálo mnohokrát a žádnou souvislost jsem nevypozoroval.
Zbyněk P.
Snůška mých domněnek
31. 07. 2015 17:17

Zdravím llucyyy88! Pokusím se trochu maličko poodhalit závoj Vašeho snu. Však ale berte to tak, že je to jen má vize. Je ale nutno si uvědomit, co ten pojem "zuby" představuje. Je to věc, kterou každý den musíme používat. Je to věc, za kterou se stydíme, není-li v pořádku. J to věc, pro kterou uděláme vše proto, abychom se zbavili případných bolestí a problémů. Takže podle mne: Váš způsob života, se Vám pomalu rozpadá mezi prsty! A sama to moc dobře víte. Proto jste začala uvažovat o pomoci v podobě psychiatričky. Máte ve svém okolí někoho, kdo Vás nutí neustále ho poslouchat, neboť má tendence neustále někoho poučovat, a neustále tvrdí, že má pravdu, a že mu máte věřit, a že Vás do všeho zasvětí. Pak chcete asi po příteli, aby Vám pohlídal to, co je Vám drahé (předpokládám, že asi dítě), a chcete opět řešit tu Vaši životní problematiku, tedy Váš vztah. To špinavé a rozbité WC naznačuje, že se Vám to zatím nepovedlo dotáhnout do zdárného konce. A proto se opět o Vás zajímá ta psychiatrička, řešící Váš asi partnerský vztah.
Vážená kolegyňko, velice se omlouvám, pokud by se Vám mé vysvětlení zdálo poněkud podivné a zcestné. Jen bych Vás chtěl poprosit, zda-li by jste mi mohla napsat Vaši reakci, či vyjádření, zda-li to pravda byla, či hotový nesmysl. Pěkný den. Zbyněk P.
Dana P.
je to jasný pokyn :
28. 07. 2015 9:23

starej se dobře o své zdraví a o svoje zuby - teď je nejvyšší čas na preventivní prohlídku !
missi
Sny
25. 07. 2015 17:57

Sny jsou zvlastni..casto odrazeji to co se nam odehrava v podvedomi..ten sen o zubech
.byl hodne zivy..ze jo? Podle toho jak to popisujes tak byl..
Zapomen na snare! Na vsechny..pokud ten sen mel neco napovedet..naznacit..tak Ty jsi ta jedinna kdo na to muze prijit..chces li v tom neco najit..zamer se na malickosti..ten zub nemusi byt vubec podstatny..muze to byt..ja tomu rikam kotva..ktera casto byva desiva..a slouzi k tomu abychom si sen zapamatovali..projdi si ten sen znovu..pomalinku.. A hledej malickosti..
Preji Ti stesti..