Vaše příběhy

Nevysvětlitelné jevy

Autíčko - (komentáře)

Dana P.
Kybernaut
17. 04. 2014 15:29

no tak to je tvůj názor. Lidé mají různé důvody. Nemusí být zrovna slabí a nevyrovnaní, mohou prožívat těžké dilema v životě nebo jsou prostě jenom zvědaví, co já vím. Je třeba to respektovat.
Kybernaut
Nejasná budúcnosť.
17. 04. 2014 15:21

Zabudla si upresniť, že ku kartárom a veštcom chodia nevyrovnaný, nesamostatný a nesebavedomí dospelý ľudia, ktorý si nevedia poradiť vo svojej slabosti a nedokonalosti a preto vyhľadávajú niekoho pomoc. A nemáš to jedno, že v čom je problém, že či v hentom alebo v tamtom? Aj tak to vedie k rovnakému záveru, že nie je moc dobré sa snažiť poznať budúce udalosti. To, že si ty sama nikdy nemala nutkanie navštíviť veštca alebo kartára, považujem za dobré znamenie.
Dana P.
Kybernaut
16. 04. 2014 19:43

myslím, že nemáš pravdu a vůbec sis tento koment mohl ušetřit - to co jsi tu napsal je právě to "namýšlaní a domýšlaní". Ke kartářům nebo věštcům chodí lidé dospělí, to právo jim nemůže nikdo upřít, ani je vodit za ručičku.
Nevěřím, že by víra mohla něco programovat nebo přitahovat, to bychom byli všichni šťastní a bez problémů kdyby to šlo. Co se stane máme ve své karmě a vnímaví lidé to prostě přečtou, tak to je. Spíše je otázkou, zda poznáme, že dotyčný věštec je opravdu ten, co dokáže "vidět" nebo se jenom přetvařuje třeba za účelem získat snadno peníze? Tu bych viděla hlavní problém! Sama jsem například nikdy neměla nutkání navštívit věštce nebo kartáře.
Kybernaut
Viera hory prenáša.
11. 03. 2014 0:21

Keď vám niekto akýmkoľvek spôsobom, nie len s pomocou chiromantie (je veľa metód) predpovedá pravdepodobné budúce udalosti, tak to môže byť aj nebezpečné, keď tým predpovedaným budúcim udalostiam budete veriť a to hlavne vtedy, ak sa jedná o negatívne predpovedané udalosti. To preto, lebo tá vaša viera tie udalosti môže dopredu ako keby programovať, alebo realizovať a zvyšovať pravdepodobnosť ich reálneho uskutočnenia v tejto našej realite. Preto nikomu neodporúčam veriť zlým predpovedaným budúcim udalostiam. Skôr iba na dobré budúce udalosti verte, budete ich tak viac k sebe priťahovať. Jedná sa iba o moje odporúčania a rady, nie je podmienkou ich dodržiavať. Nikoho sa do ničoho nesnažím nútiť. Budem potešený, ak si nikto nebude nič namýšľať a domýšľať nepravdivé veci. Ďakujem.
missi
Irena
9. 03. 2014 17:38

S tim ctenim z ruky opatrne..ty cary na dlani jsou a meni se tak jak zijem..jedno spatne cteni z rujy muze hodne zkompikovat zivot..ja to beru podobne jako rec tela i kdyz ta podle meho o clovekovi povi vic nez cary v dlani..
Irena77
missi
9. 03. 2014 14:57

...děkuji ti za tvou důvěru a vážím si jí...já nad tím vším kolikrát přemýšlím a snažím se to sama sobě nějak racionálně vysvětlovat....ale nakonec mi tam vždycky naskočí nějaké to "ale"...
...kdysi jsem si nechala číst z dlaně...bylo mi předpovězeno několik věcí,které se opravdu vyplnily,někde jsem slyšela,že prý člověk podle té předpovědi pak žije,že co mu bylo předpovězeno,pak nějak sám plní...jenže mě bylo tehdy řečeno,že mě za pár dnů čeká operace,která nebude nějak závažná a že budu asi pět dnů v nemocnici...a netrvalo dlouho a vezli mě se slepákem,byla jsem přesně pět dnů ve špitále...a povím ti,tohle jsem si fakt neplánovala...:-)
missi
Irena
8. 03. 2014 14:17

Tak to je uz jina...no holka asi si na to zacni zvykat. S největší pravděpodobností jsi hooodne vnimava..jen je potiz, ze to nejde zmerit...ale ja za sebe Ti verim..
Irena77
missi
8. 03. 2014 13:42

Ano,přelouskala jsem to dobře...jo hybnost je zachována,úrazovka vyšla celkem slušně...
a ještě,je možné,že v místnosti kde je zhasnuto a svítí jen monitor PC se v jisté situaci najednou v rohu rozsvítí velice jasné žluté světlo,které osvítí půl místnosti a hned zase zhasne...
nebo sedím u mamky v kuchyni,po levé straně jsou zavřené dveře do obýváku,které mají skleněnou výplń...a najednou bočním pohledem zahlédnu jakoby se za sklem mihl stín a něco zlehka ťuklo do těch dveří,zevnitř obýváku...přirovnala bych to jakoby do skla vrazil letící ptáček...lekla jsem se a šla se tam podívat...a nic...
missi
:)
8. 03. 2014 12:58

Pisu jak hnup..snad si to prelouskas..on ten chytrej telefon zas tak chytrej neni..ne je chytrej ale ja se netrefuju na pismenka..
missi
:-)
8. 03. 2014 12:52

Pokud je tachovana hybnost a citlivost ruky, je to pidlene jedno..uholky chapu ze by ji to mohlo vadit..a je tu porad moznost tu jizvu nechat odstrabit..a hde i nekdy prohnat pres pojistovnu. Jen jestli to ma vyznam..
Jinak zpatky k tem Tvym zazitkum...metusim jestli jde to neco nejak natrenovat, aby clovek vedel ze to co zrovna proziva je varovani od nekud..asi jedine co funguje u mne je ridit se intuici..
Irena77
missi
8. 03. 2014 11:53

...jó,to mu říkají,ale já z toho moc radost nemám... :-)
missi
;-)
8. 03. 2014 10:48

Jizvy delaj chlapa...
Irena77
missi
8. 03. 2014 10:20

...je to přesně jak říkáš...jsou to takové hádanky...pak člověk přemýšlí a není si jistý...Jinak teda kluk má na té ruce docela nehezkou jizvu asi 10cm dlouhou.A děkuji,jsi hodný... :-)
missi
Irena
8. 03. 2014 9:42

Vis urcite kam jsem smeroval s tim autíčkem. .ale pokud si s nim nehrajes tak ono nabyze dlouho nevydrzi..takze to mohlo byt neco jineho..s tou sanitkou..tezko rict..je pravda ze i ja mam pocit , ze nas neco , nebo nekdo hlida.jen se ptam proc nam nedaji jasne najevo, co se jako ze ma stat. A proc jsou to pokazde,aspon co se me malickosti tyka , jen hadanky. Treba vic nemohou. A vetsinou se ta hadanka v.spis odpoved na tu hadanku dostavi az potom, co se to stane.. mladej ma tu ruku v poho ?
A nebud z toho moc vyplasena , myslim z toho co se kolem Tebe deje..treba jednou nekdy v budoucnu budes schopna ty odpovedi najit..preju Ti to..
Irena77
Autíčko
8. 03. 2014 9:23

Jestli bylo autíčko nabité,nebo zapnuté ani nevím...nějak si s ním nehraji :-)Další věc...jedu večer se svým prostředním synem autem,on sedí vedle mě.Ve zpětném zrcátku vidím za náma v dálce blikat majáček.Když přijel až k nám vidím sanitku,tak uhýbám hodně ke kraji a nechávám předjíždět.Sanitka nás předjížděla v zatáčce a v tu samou chvíli se synovi začalo samo stahovat okýnko a otevřelo se úplně celé až nadoraz.Mě se udělalo v té chvíli zle a úzko a rozklepaly se mi ruce.Sanita nás předjela a zmizela v dáli před náma ve tmě.Za dva dny měl syn nehodu...prolítl skleněnou výplní ve dveřích,ošklivě si pořezal ruku v předloktí,všude hodně krve a já v šoku volala sanitu,která ho odvezla do nemocnice na šití...pak jsem si vzpomněla na tu sanitku a stažené okýnko a moji úzkost...Přijde mi to zvláštní...
mississippi
:-))
7. 03. 2014 23:45

možná?
nebo taky ne...
iveta
jo missí
7. 03. 2014 22:47

možná soused Ireny má doma autíčka na ovládání :-)
Kybernaut
Až po vylúčení všetkého.
7. 03. 2014 22:43

Áno, potvrdzujem, že všeličo je možné. Sú samozrejme môžné aj iné, také pozemskejšie vysvetlenia. Ja som to myslel tak, že tá pravdepdobná teória o uvolnenom podvedomí nadobúda platnosť a aktuálnosť až po vylúčení a zlyhaní všetkých racionálnych vysvetlení.
mississippi
:-)
7. 03. 2014 22:14

ono se nedá dokázat nic..tada aspoň do té doby, než se tu objeví pisatelka

Mně doma najednou naskočilo letadlo..a tady nestraší..soused má pár hraček na dálkové ovládání a když to fungovalo tady, mohlo i u ní.. průměrná vysílačka má dosah tak cca 50 metrů, a vzhledem k frekvenci používaných frekvencí, je to možné
Dana P.
missi
7. 03. 2014 21:59

jenže to co uvažuješ,se už asi nedá zpětně dokázat?
mississippi
Kybernaut
7. 03. 2014 21:49

Já bych s tím ještě počkal...ono to bude nejspíš trochu jednoduší
Kybernaut
Podvedomie.
7. 03. 2014 21:42

Pravdepodobne ten jav typu "poltergeist" zapríčinilo uvolnené podvedomie autorky príspevku, ktorá sa predstavila ako Irena77. Vachádzam aj z výsledkov výskumných prác pána Břetislava Kafku. Súhlasím s vysvetlením fiero, lebo on to tak isto vysvetlil, len iným spôsobom to písomne vyjadril.
Dana P.
Ireno
7. 03. 2014 21:21

nestalo se ti už v minulosti něco podobného?
mississippi
fiero
7. 03. 2014 21:13

já bych s tím ještě počkal..
fiero
energia
7. 03. 2014 20:42

Energia, energia a este raz energia. Myslim ze tvoja. Takto nejak sa prejavuje aj tzv. poltergeist. Vsetci hladaju duchov,ale duchovno v samom sebe clovek nevidi.
mississippi
ahojky
7. 03. 2014 17:05

Jedna zásadní otázka..vlastně dvě. :-)
bylo autíčko nabyté?
A bylo zapnuté?