Diskusní fórum

- Víra -

Upíři
Verite na ne?

Vydáno:   20. 03. 2009 [9:23]

Přečetlo:  1974 čtenářů
Autor (vložil): mikosecekjarbursko
Julie
27. 05. 2010 [14:27]

Prý jsi upírka?
Julie
Nevím
13. 08. 2009 [9:41]

Nevím, jestli věřím na pravé upíry s dlouhými špičáky. Spíše mě od malička děsí ve snech. Z reálného hlediska vnímám energetické upíry, kterým může být každý z nás. Také jsem slyšela o nemoci, kdy člověk musí mít stálý příjem krve k pití kvůli určitým látkám, které mu jinak chybí. Bez krve by nepřežil. Prý tato nemoc existuje. Možná je to mediální lež... Jinak pokud jde o upíry sajících z lidí krev, je spousta příběhů, které by mohly dokazovat, že existují, i když ne až tak bájně, že koušou do krku. Kdo ví...ale pátrat po tom určitě nebudu :-)
Jarda
re:
27. 03. 2009 [6:49]

Co se týče těch upírů, kteří k tobě přijdou, přicucnou se ti na krk a vysajou z tebe všechnu krev, tak na ty nevěřím, myslím že je to je nafouknutá mediální bublina :-) no ale pak jsou zase lidi který když potkáš, tak jsi hrozně unavený nebo nemáš sílu myslet... na ty už věřim :-)
Grush
Tak k tomuhle tématu
25. 03. 2009 [18:09]

mám úsměvnou příhodu, ještě z dob takzvané "totality". Pracoval jsem tehdy u jednoho velkého stavebního podniku no a ten se prezentoval svým pavilónem na výstavě Země živitelka. Jako "horkou novinku" jsme tam kromě betonu a podobných "kuriozit" předváděli termokameru. Byla namířená zbůhdarma na cestu, kudy procházeli návštěvníci. A když nebylo zrovna v pavilonu co dělat, s kolegou jsme se bavili tím že jsme se dívali jaké "kreatury" chodí kolem nás. Smysl této poněkud slabomyslné zábavy pochopí asi každý, kdo kdy viděl jak vypadá lidská tvář v termokameře a musel čelit socialistické nudě na výstavišti v areálu kam běžného smrtelníka prakticky nic nelákalo... no, kdo si taky jen tak pro radost koupí bagr nebo míchačku na podvzoku Tatra, že ano? Jenže najednou mě kolega nenápadně ale o to naléhavěji volá ke kameře, takže jsem nelenil a zúčastnil se pozorování zvědav co vlastně objevil zajímavého. A světe div se, na stínítku v davu různě barevných hlav byla jedna... docela černá, akorát na straně ozářené sluncem měla infra odrazy. Jako technikům nám to bylo jasné: ten člověk byl prostě... studený, chyběla mu tělesná teplota. Tak moc jsme nevěřili vlastním očím, že nás napadlo odtrhnout oči od monitoru až ve chvíli kdy ten člověk zmizel ze záběru, takže ani nevím jak vypadal. Čili.. jestli věřím v upíry? To nevím... zato vím, že jsem prokazatelně viděl člověka který neměl žádné vlastní infra vyzařování. Tolik můj zážitek, úsudek si laskavý čtenář může udělat sám :-)