Články

- Zamyšlení -

Možná setkání
Díváte se z okna na oblohu v touze spatřit něco neobvyklého? Říkáte si, kdy už konečně zažijete něco záhadného? Hledáte způsob, jak se zkontaktovat s těmi z druhé strany? Dost možná postupujete podle návodu z knihy, či rady od kamaráda a chvílemi jste rozzlobení, že stále nemáte žádný vizuální, či hmotný důkaz. Kontaktů se odehrává mnoho na jemnější frekvenci, to mi věřte ( záleží, jestli jim nasloucháme a rozumíme ), ale držme se tohohle.

Co když už ale takovou zkušenost máte? Uvažovali jste někdy, že jste už ve vašem životě mohli takové bytosti fyzicky potkat? Mohli tady být jen na chvíli v podobě člověka, poradit nám, pomoci někomu v nouzi, pochopit danou situaci a pak tiše odejít. V našem případě přicházejí v úvahu ty osoby, které jste potkali náhodně a cítíte, že byli naprosto jiní než ostatní a od té doby už jste je nikdy nespatřili.

Samozřejmě, někdo může tvrdit, že jeho učitelka ze školy, nebo šéf z práce je mimozemšťan převlečený za člověka. To může být pravda, osobně bych se přikláněl i k politikům, ale jaksi bráno v humorném měřítku. Bytosti, které nám za zvláštních okolností pomohly jednorázově, to je ten případ. Možná jsme si to vůbec neuvědomili ani tehdy, ani dnes. Stáli jste vedle sebe v autobuse, snad se míjeli na chodníku. Kontakt mohl proběhnout beze slov a vy jste se krátce potom cítili mnohem lépe. Znovu připomínám, že jde o setkání neobvyklá s příjemným koncem, o kterém jste přesvědčeni, že byla jaksi jiná. Možná zaznamenáte situaci podobnou jako v Matrixu, drobnou odchylku, která vám do dané chvíle nějak nezapadala...

Každý přijímáme občas nějakou pomoc a to v různých formách. Někdo v podobě snů, jiný vizí, prostřednictvím intuice, náhodných, opakujících-se událostí anebo v našem případě přímém kontaktu s takovou osobou. Zeptejme se sami sebe, nezažili jsme už něco takového? Nahlédněte do své minulosti, zamyslete se, nechte se vést svou intuicí a vyberte událost, pokud taková existuje. Až budete vědět, že to je ono, pravděpodobně jste na to přišli.

Je možné, že bytost, která nám pomohla, se jednoduše projevila skrze nějakého člověka, nám třeba blízkého. Mohla ho oslovit jen pro danou chvíli a on udělal věc, či řekl něco, co mu právě přišlo na mysl, aniž by věděl proč. To asi rozumově neodhalíme, to je ale jiný případ...

Vydáno:   06. 07. 2007

Přečetlo:  2048 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): AdministrátorKomentáře k článku...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ jednou
29. 07. 2007 13:07
witch
¤ Reakce
6. 07. 2007 15:54
Tipsporter