Články

- Knižní novinky -

Jak si s pomocí internetu vytvořit pravidelný příjem?

Recenze: Jak si s pomocí internetu vytvořit pravidelný příjem? Aneb cesta za SNEM

    Sebepoznání a sebeprezentace. Jednoduše, když chcete prodat své služby, to, co umíte či vyrábíte, budete potřebovat vědět, jak o sobě dát vědět. A když k tomu přidružíte i některé druhy pasivních příjmů, může jít o zajímavý výdělek i životní styl. Kdo je na volné noze ví, že právě překročit svůj stín a umět se prosadit, je často tím prvním, nejtěžším krokem. Ale bez něj to nejde. Ostatní možná překvapí, že do svého oboru či tématu mohou přibrat různé druhy pasivnějších příjmů, které jsou pak schopny zajistit vás pro případ, že by tak úplně to hlavní podnikání nešlo. A jak si vůbec v sobě udělat jasno?

PRVNÍ ČÁST KNIHY: Jak najít svůj cíl?

    Bestseller Sereny Star-Leonardové se (ne)překvapivě věnuje ve velké míře té chvíli, kdy hledáte svůj cíl. Tisíce otázek, tisíce pochybností. Musíte si být jisti. Protože pokud chcete jít a vydělávat si tímto způsobem, vášeň a odhodlání musí vycházet opravdu ze srdce, z toho, proč jste se narodili. Možná o to víc, že řekla bych, v našem malém českém rybníčku je o to těžší se prosadit. Ačkoliv, jak se dozvíte v knize, i v zemích, kde je několikanásobně větší teoretické publikum, to není jednouduché, zase z jiných příčin. Ta motivace, odhodlání je tedy první polovinou úspěchu. Vše musí být naplánované a… autorka všemu dává jeden rok!

    Proč jeden rok? Čas akorát dlouhý na to, abychom viděli perspektivu, měli živé plány, nesešli z cesty a pořádně si zkusili správná načasování a zjistili, jestli to je skutečně to, co vám naplní nejen srdce, ale i bankovní účet.

DRUHÁ ČÁST KNIHY: Jak svůj cíl udržet živý a rozvíjející?

    Tisíce praktických kroků. Od tvorby webu, ocenění svých služeb nebo zboží až po věci, které se rády podceňují ? jak analyzovat chování svých návštěvníků na webu, kdo k vám chodí nejčastěji, odkud, jací jsou vaši zákazníci? Praktikum, které možná hodně baví muže, ale ženy často ani nenapadne. Získat pozornost, udržet ji, vybudovat si způsob, jakým se prezentujete - dá se říci, že je to spousta malých, ale veledůležitých dovedností, které tvoří váš úspěch. Je to řemeslo. Nic víc než řemeslo ? určitě oceňuji, jak podrobně a souvisle tu autorka vypisuje jednotlivé důležité kroky a jak si s nimi poradit, oceňuji také snahu redakce a překladatele o to, aby kde to jen trochu jde, přiblížil v daném tématu i situaci v České republice.

Máme tedy návod… jak každý se svým snem prakticky naloží, to už uvidíme!
O autorce:
    Serena Star-Leonard pracovala dlouhou dobu v práci, která ji neuspokojovala. Jednoho dne o lepším životě přestala snít a začala si ho sama tvořit. Vytvořila si online byznys, který jí umožňuje pracovat na něčem, co dělá opravdu ráda, a to kdykoliv a kdekoliv se jí zachce. Serena dala takzvanému odchodu na odpočinek novou náplň a zbavila ho věkové hranice. A vše, co k tomu potřebovala, bylo 12 měsíců a jeden velký sen.
Vydalo nakladatelství IFP Publishing, 2019,, www.ifp-publishing.cz

Vydáno:   06. 08. 2019

Přečetlo:  271 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): Renata PetříčkováKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)