Články

Zajímavosti

Energetická místa v České a Slovenské republice - (komentáře)

Gretchen
jsem dřevo
22. 08. 2011 23:23

Na některých těch místech jsem byla, aniž bych věděla, že jsou nějak energeticky významná, třeba nedávno Komáří vížka. Nezaznamenala jsem nic zvláštního. A nezaznamenala jsem nic ani na místech, která jsem navštívila právě se záměrem pocítit tu energii... Menhir u Klobuk, Panenský Týnec, Houska, jihlavské katakomby, Karlův most... nic, nic, nic. Jsem asi dřevo, totálně imunní vůči všem vyšším energiím :-D Dokonce ani na slavném noutonickém hřbitově jsem nezaznamenala naprosto nic zvláštního. Nikde nic.
Alef
garias
2. 08. 2011 21:42

Takzvané kamenné varhany jsou spíš na vídrholci.
Phanuel
Panenský Týnec
2. 08. 2011 9:56

Přidávám Panenský Týnec - nedostavěný chrám. Velká spousta pozitivní energie. Doporučeno pro lidi s depresemi, maniodepresemi a po úrazech hlavy. Je to skutečně příjemné místo, i když ve mně nedostavěné a rozbořené stavby vyvolávají spíše smutek, tady je to jiné. Člověk tam cítí zvláštní úlevu a bezstarostnost.
garias
..
31. 07. 2011 17:40

Nie sú tie miesta položené nižšie? Lebo je známe, že oblasti medzi horami, v údolí, bývajú chladnejšie aj o 5 stupňov ako na vrchole kopcov či kraja.
Natty
Energetická místa u nás
31. 07. 2011 13:55

Někde jsem četla,že celé Čechy a Morava jsou jakýmsi energetickým průsečíkem celé Evropy.A Praha tvoří střed.O Hřenskhu,Jiřetíně a dalších místech s energetickou aurou bych mohla vyprávět.Jěště mně přitahuje Panská skála u Šluknova.Takzvané kamenné varhany,Ale je velice zajímavé že vždy je tam daleko větší zima nežli v celém okolí.Může to někdo vysvětlit?Nepovažuji to ale za nega energii.Necítím se tam špatně a nic mi tam není.Na záporná místa jsem, dá se říct, přecitlivělá.Okanžitě mně začne bolet a točit se hlava.A na Panské jsem vpořádku.A takových neodhalených energetických bodů, je u nás na děčínsku ještě několik.A už jen krása kraje,duši potěší a zahřeje srdce.