Články

Videa

Chvění a tušení nové doby - Igor Chaun - (komentáře)

Romana1
-
29. 06. 2011 15:42

Myslím, že povídání pana Chauna je velmi přínosné. Kdo z těch známějších lidí takto veřejně hovoří o těchle věcech, o kterých jsem se už dávno mohla přesvědčit, že existují? Na rozdíl od většiny ostatních tento člověk něco skutečně dělá pro druhé. Díky.
Zbyněk P.
Do diskuse
28. 06. 2011 18:18

Ač jsem byl dychtiv po získání nových informací na téma "Chvění a tušení nové doby, jak tyto signály nepropást,atd....", tak jsem si video pustil. A výsledek ? Hluboké zklamání! Neboť zhola nic nebylo na dané téma sděleno. Jen samé vychvalování pana Chauna, co všechno už udělal pro ostatní, samá reklama sama-sebe (to bylo skoro až do poloviny videa), a nic více. A to, co řekl potom, tak to bylo již nespočetně jinde napsáno a sděleno.
Přiznám se, že kdybych měl zaplatit nějaké vstupné (jedno jaké), a kdyby mi byla předložena takováto přednáška, tak asi by byl problém s požadavkem o navrácení vstupného. Promiňte, ale lidé na venkově toho znají více, než-li to, co on předvedl. Opravdu, děs a bída!
Ale zase je pěkné to, že se pan Chaun (za peníze druhých) nachází a poznává! Toto je jediný kladný bod toho všeho. Přeji hezký den. Zbyněk P.
Jarda
re:
28. 06. 2011 6:39

Není to tak špatný, už začíná mít docela přehled, ale žádný mistr to taky není. Mě to už nic novýho nedalo :-) Snad jen to že potvrzuje existenci jemnohmotných světů.
Grush
To je ten
27. 06. 2011 18:41

pán Igor Chaun, který údajně "sklátil" v dobách bujného mládí stovky žen? Že by zmoudřel? :-)