Vaše příběhy

- Sny a realita -

Narušení vizualizace
Zdravím,

    předesílám, že nejsem znalcem v oblastech typu astrální cestování nebo existence bytostí světla, ale vcelku se mi líbí postupy práce s vědomím a nevědomím či se sny, které jsou spojeny s těmito disciplínami.
Podle obecných návodů jsem se pokusil o nějakou koncentrovanější vizualizaci. Bylo to odpoledne a byl jsem unaven. Vizualizoval jsem si různé předměty v prostoru, otáčel si je, měnil barvy a tvary, vcelku fajn.

    Na hraně spánku se mi však "ve vnitřním zraku" (používám-li tento termín správně) objevila asi dvouvteřinová sekvence ocasu (hadího či krysího, byl temný, ve stínu), který mizí dvěma kameny, jako když zvíře tomu podobné mizí ve štěrbině. Ocas byl docela tlustý, na krysí až příliš, přesto svým pohybem spíš vypadal, jako vlečené těleso. Přesto mi přišlo bližší použití pro tuto věc jako "had". Pocit byl negativní, štítivý.

    Podle koncepce světa lidí, kteří vizualizace praktikují, věří na bytosti světla atd., je možné vidět prostřednictvím "vnitřního zraku" právě bytosti, které nás obklopují, právě i démony.

    Má otázka směřuje především tedy k znalcům této problematiky. Zajímá mne, jestli existuje nějaké vysvětlení, ba lépe interpretace, co se za touto krátkou epizodou skrývá. Existuje-li symbolika či nějaké zařazení, vymezení jevu nebo bytosti na základě těchto nemnoha popisů.

    Ještě jednou opakuji, že se v této problematice nevyznám a připouštím, že se mohlo jednat o krátký sen, přesto bych byl rád, kdyby se objevil někdo, kdo by to dokázal uchopit, interpretovat, dekódovat? Dík.

Vydáno:   14. 4. 2015

Přečetlo:  1178 čtenářů
Autor (vložil): xvopice

TIP: Pro zobrazení všech příběhů autora klikněte na jménoKomentáře k příběhu...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ ?
15. 04. 2015 8:25
Dana P.
¤ no
14. 04. 2015 7:02
ladysss