Vaše příběhy

Nevysvětlitelné jevy

Duch? - (komentáře)

vo.h
kontakt
4. 09. 2017 19:08

Vím :) níže jsem vám posílal odkaz: karolinaloskotova.blog.cz

fakt suprová holka a moc moc tomudle všemu rozumí a má boháté zkušenosti to můžu potvrdit. A s problémem vám určitě pomůže moc ráda. Její poradna je placená ale 99 kč za životní pomoc je hodně v pohodě, přitom jí píše fakt dost lidí o pomoc takže je jasný že na symbolickou cenu má právo. A co vím já tak všem lidím fakt pomohla samozřejmě to není na ni ale na jedinci který potíže má. Pouze ukáže cestu ale to je podle mě to nejdůležitější co potřebujete vědět. Odraz myšleno tím, že je to stejné jako zrcadlo a pokud spíte a to zrcadlo nebo ten odraz z okna na vás vidí je to velice špatně! Nejsem ale žádný poradce bohužel abych vám psal postupy různý i když nějaké znám jak se s tímto vypořádat. Napište slečne Alušce určitě vám pomůže to se klidně zaručím. Díky a hodně štěstí, věřím že to zvládnete.
BrintyJoan
vo.h
2. 09. 2017 23:13

Zajímalo by mne - jaký zrcadlový odraz myslíte?
A taky jestli nevíte na koho se mám obrátit? Děkuju moc.
vo.h
brinty joan
30. 08. 2017 20:03

To že jste vnimal čas a byl vlastně tam tak jste v tom snu vycestoval z těla ven, to je můj názor. Jednoduše se vás snaží někdo dostat, dělaj to jednoduše, nechají člověka v depkách z něho to potom sají, a cítí že jste senzibilní, cítí to všichni. A to spaní bych okamžitě změnil, nemusí to být vyloženě podle feng shui, ale nesmí tam byt zrcadlovej odraz!! To je fakt nebezpečné. Jako máte fakt silný zážitky a můžete se podívat do hodně míst kam normální človek ne, takovej kterej nevěří. Už jen že víte že duchové fakt jsou je na jednu stranu výhra a na druhou stranu břemeno, ale vše záleží na vás protože samy nepřijdou. Neměli by co vysávat. Určitě bych se nebál kontaktovat určitou osobu asi jediná které v tomhle věřím že dokáže pomoci. Chce to jen najít řešení a řesit at se děje co se děje. Nebo pokud se toho naprosto přestanete bát a vím že to není lehké. Proto radím nějakej kouřovej rituál či svíčkovej je to jednoduchý a samozřejmě účinný. Apokud zapalujete svíčky tak vždycky lichý počet!! Vesmír je duální, konstruktivní a destruktivní, lichá je konstruktivní a sudá destruktivní. A svíčka sama o sobě je takovej vysavač temnoty protože v konstruktivním prostředí nemohou žít. A klidně dál vyprávějte
BrintyJoan
vo.h
12. 08. 2017 22:04

Víte- ještě jeden zážitek jsem měl....- měl jsem ve starém bytě živé sny a viděl jsem temnou postavu u nás doma bylo to tak že jsem vnímal jak běží čas. Vždycky jsem se probudil, běžel do kuchyně a chtěl rozsvítit, ale světlo sláblo a já cítil že je ta postava poblíž. Nebo jsem se probudil. Otevřel dveře, šel do kuchyně a hned za dveřmi nějaká postava ležela v chodbě opřená o zeď a já utíkal a chtěl rozsvítit a v tom jsem se probudil. Horší bylo že u tohoto snu jsem se probudil nezjistil že ty dveře byly fakt otevřené....nebo jsem probudil a ta postava stála u okna a já se rozběhl a chtěl kopnout a zavřel jsem přitom oči a po otevření jsem byl nahoře u stropu v pokoji ve vzduchu. Je toho hodně k vyprávění.
vo.h
Démon
30. 07. 2017 17:43

Byla nebo je to určitě temná entita která se vás snaží jakkoliv dostat. Máte opravdu silnej zážitek, až tak se mi asi nikdy nic tak intenzivního nestalo. Je třeba najít příčinu proč za vámi šel nebo stále chodí? To že ho vnímáte hodně je jen vaše senzibilita, není to nic špatnýho ba naopak. Ale jak jsem psal oni vás cítí a ví o tom že je vnímáte, a takových lidí moc není, a když vidí někoho jako vy, neváhají a chtějí vás ovlivnit a ovládnout. Těžko ríct jestli byl přivolán magickýma pomůckama. Pokud máte nějaké problémy psychické jakékoliv, myslím tím bloky z dětsví apod. a jste natolik senzibilní, je celkem jasný že se budou snažit vás postrašit. Prakticky si je vlastně přivolávají lidi samy protože oni se lepí na destruktivní energii, a když ji vysíláte z aury a je ji hodně, tak se jich taky hodně nalepí na vaši auru. Hlavní je nevšímat si toho!!!! Nemyslet na to neřešit to zkrátka. Odejde protože pak nebude mít co z vás sát. Takže musí být u vás nějakej vysílač destruktivní energie. Jinak jen tak nepřijdou. S těma zvířatama je to v bledě modrým. Není pochyb o tom že to je temná duše. Pošlu odkazy na jednu stránku, která mi hodně hodně pomohla a stále pomáhá a její autorka fakt ví dost a prožila ještě víc. A pamatujte že když se nebojíte, tak oni vás necítí, protože sají pouze destruktivitu:strach nejistota deprese apod. A na co myslíte to přitahujete, zkuste myslet na anděla jak je s vámi a má ještě větší sílu jako démon. Tady prikladam odkaz http://karolinaloskotova.blog.cz/ najdete tam vsecko, staci hledat.
Hodně štěstí
BrintyJoan
vo.h-
27. 07. 2017 0:10

V domě nevim zda někdo zemřel, stín byl černý jako by prošel někdo kolem v noci. Vzpomněl jsem si že v tu noc nám podél cesty (bydlím u cesty) přestala svítit všechna pouliční světla když jsem se snažil uklidnit a pak ty zvuky do toho. Kočka se nám jedna ještě ve starém bytě pomátla, druhá zase mňoukala po domě pořád a za pár dní potom nám ji přejelo auto na cestě a další její kotě se ztratilo a nikdy se nevrátilo. Pes když se mnou spal tak se třásl a schovával se pod peřinu a nechal mít hlavu venku. Bylo to pocitem jako horko co se hýbe po domě a já to cítil kde to bylo a když se to dívalo na mě tak jsem slyšel takový šum jako když přede mnou někdo stojí.
vo.h
dodatek
25. 07. 2017 12:34

a k těm číslům, varovali vás určitě andělé, je to jejich nejčastější způsob, číslo 222 znamená pro vás, zřejmě že se blížíte k významné změně, ale pronásleduje vás pořád někdo. Pokud je problém že i po stěhování vás to pronásleduje, je energetická ochrana nezbytná!!! A pokud nahlížíte přes magické hmotné pomůcky, a kor takle. Nemáme právo nahlížet do života druhých, alespoň bez souhlasu druhého(jeho vyššího já)já třeba dokážu slyšet hlasy, vidět energie někdy a vnímat je dost. Prostě jste otevřel bránu a došel tam ten kdo zrovna neměl. Pokud by ste se napojoval přes sebe(třetí oko) může se to také stát, ale s určitýma ochranama ne. Je třeba myslet na to, že jsme v systému zakódovaném a vládnou tady temné entity. A jak už jsem psal, cítí vidí. Mozek nepotřebují, mozek je pouze vysílač který příjma a odesíla informace do morfogenetických poli vesmiru. Pokud by jste vycestoval astálně, zjistíte že vidíte přemýšlíte a vše. Jste to pořád vy. Takové detaily je třeba znát. A pokud chcete ovládat magii nebo vás přitahuje duchovno a mystika tak jako mě, choďte do lesa, příroda je harmonická a tam démoni a podobné bytosti nejdou, protože tam být nemůžou, nedělá jim to dobře stejně jako vám destruktivní energie.
vo.h
Rada
25. 07. 2017 12:13

Zdravíčko, jestli vám to pomůže mohl bych vám k tomu napsat více. Nějaké zkušenosti mám a znalosti o tomhle v celku taky dost. Píšete, že u vás ve starém domě. Tady nastává první otázka hned, zemřel někdo v tom domě ? Ty magický pomůcky tam už byly a nebo jsou vaše? Tyhle věci i když hodně lidí říká že ne, jsou dost nebezpečný. Je třeba vědět, že s kyvadlem nekývá anděl jelikož anděl hmotu neovládá, taky bylo vhodnejší zavolat přímo anděla. Pokud cítíte silně energii, a nebo se zajímáte dost o duchovno, je taky dost možné že těma pomůckama jste si někoho přitáhl, jak říkám nikdy nevíte kdo s kyvadlem hýbe, co když vedle vás stojí zrovna démon a kýve vám s tím? Duchové přemýšlí velice inteligentně a veřte, že využívají toho že se bojíme, protože ví že to známe z filmů atd. Jsou všude kolem nás a vnímají. A vy když zkusíte něco s kyvadlem nebo tou koulí, vyloženě otevřete bránu komukoliv aby se na vás napojil. Na vaši auru. Oni tohle všecko ví a cítí senzibila. Pokud to byl černý stín byl to asi určitě démon, pokud šedý tak lidská duše zbloudilá. Důležité je to, že jste cítil strach, a z toho se oni živý(hlavně temné entity!!) pokud ten strach vyloženě odhodíte a nebudete na to myslet(vím že to není jen tak) oni odejdou. Proč? Protože nemají z vás co sát, jejich duše sou tak temný že jediný z čeho se živý tak je strach, nejistota, deprese a všecko. Ale musíte najít hlavní důvod. A ten je proč za vámi duch nebo démon došel ? Jak jsem psal, cítí nás na dááááálku velkou. Může to být hádkama mezi rodinou, nebo těma pomůckama, na to bych to tipoval já. Není to fakt sranda. Otvíráte se tak všemu a všem. Jsou to hmotný pomůcky prostě, a člověk by měl k takovým věcem dozrát, pokud chce vidět něco více(cokoliv)pokud vnímáte dost energie zkuste pracovat s ní, prostě sám se sebou a ne s pomůckama. Můžu klidně poradit nějaké ochrany atd. Snad vám článek pomůže, kdyby ne pište pište, moc rád poradím a promluvím si o tom s vámi. Hodně štěstí
BrintyJoan
Odpověď2
7. 07. 2017 0:15

Ale začalo to asi poprvé, když jsem si půjčil knihu o záhadách a ufo. Po pár nocích hrůzy jsem ty knihy dal pryč a bylo po všem. Ale pak za čas se to vracelo.
BrintyJoan
Odpověď
7. 07. 2017 0:14

No zkoušel jsem to, ale kyvadlo nefungovalo a po jednom pokusu nahlédnout do něčího života mne najednou začaly bolet oči jako čert a moje zdraví bylo horší a horší až jsem měl mononukleózu za nějaký ten týden po tom. Sen se mi zdál jednou tak za 2 týdny. Probouzel jsem se pokaždé ve stejný čas, nebo taky dva dny po sobě ve 2:22. Sny jsem měl vždycky takové divné, jako by měly nějaký skrytý podtext hrůzy a jako by někdo v těch snech se mě snažil sabotovat a zničit mi sny tou negativní energii, že jsem i bez důvodu cítil strach a pak jsem se probudil třeba v 1 ráno a nemohl potom usnout a pořád jsem cítil zlo kolem sebe a radši jsem i solil prahy a okna a každý prah místnosti a zařikával rýmy a žádal o ochranu a před spaním jsem dal modlitbu. Někdy jsem cítil úlevu a jako by to bylo pryč a někdy to bylo jen jakoby o kousek dále, ale většinou to bylo pokaždé stejný a já měl strach. Pronásleduje mě to po delším čase při každém stěhování jinam.
Dana P.
BrintyJoan
2. 07. 2017 23:22

možná duch, ale na tom není moc zvláštního, takový zážitek má dost lidí. Záleží na tom, jak to kdo vnímá, jestli se bojí, cítí zlo anebo naopak má dojem, že jde o někoho blízkého, kdo ochraňuje...co mne ale zaujalo, že jsi vyhodil z okna kyvadlo a kouli - proč? Zabýval ses předtím věštěním nebo dokonce černou magií?
A na závěr ten sen v závěru příběhu - jak dlouho se ti už zdá?