Vaše příběhy

Nevysvětlitelné jevy

Prokletý park - (komentáře)

Energi
já například
5. 07. 2017 8:06

dnes vím že nic "normálního podle tabulek společnosti" jak píšeš ve všech směrech neexistuje...vše je jen o nastavené mysli.
Pokud budem stále stejní a řazení do té tabulky "normálního chování"...nikdy se nikam neposunem.
Víš co je zvláštní....dám příklad...vědci,myslíš že oni uvažují racionálně?omyl!!....jinak by nikdy na nic "nenormálního" nepřišli :-))))to jen tobě se to zdá být tak v pořádku, protože ty se necháš doslova ovlivňovat a omezovat na těch částech mozku o kterých píšu dole a které přirozeně používají i ti vědci...nemáš podle tabulek nárok na seberealizaci :-))
Energi
tyhle stránky jsou o
5. 07. 2017 7:56

věcech mezi nebem a zemí.....mozek má spoustu částí,mezi ně patří také emocionální část,osobně se nechci omezovat jen na racionalitu,nechci být omezena jen na tuhle část,přirozeně rozvíjím i svoji intuitivní a instinktivní a kreativní část mozku.
Několikrát se mi v životě stalo,že mě tyhle otevřené části vědomí zachránily doslova zadek :-)
Poslyš Kybernaute...nebolí tě často hlava?...možná to je proto, že se právě soustředíš jen na tu racionalitu a nechceš vybočit z davu!
Vytváříš si zvyk a setrvačnost na této části a stáváš se naprosto zmanipulovaným člověkem téhle společnosti...jedeš podle tabulek,které ti právě ubližují ve tvé svobodě projevu a ani si to neuvědomuješ.
Vyhodnocuj a uč se vytvářet si své zkušenosti,pochopení nám slouží k vývoji nebo chceš jen dedukovat?...ne prožívej stav bytí tak jak je přirozený.
Nic proti ale tohle mě doslova nakoplo abych ti toto napsala....pokud někdo něco doopravdy intenzivně prožívá...jako autorka příběhu... automaticky z toho vytěsní,blokuje právě ten racionální úsudek(ten příjde později pochopitelně) a jen prožívá danou skutečnost.Vše jsou jen slova, která něco vyjadřují ale pocit a prožitek je beze slov.
Jak krásné je jen prožívat a slastně u toho mlčet a být...:-)
Kybernaut
Správny postup.
3. 07. 2017 1:32

Som potešený z toho, že už tu konečne niekto rozmýšľa najprv normálnym, racionálnym spôsobom.
=Jitka=
Dano
4. 06. 2017 7:35

a berme taky v uvahu,ze to mohla byt uplne obycejna viroza.Nemusi za vsim byt zahada...
Horsi by bylo,kdyby ona tam sla zase a stalo se to jeste jednou...tak to uz by bylo na povazenou.
Dana P.
Olivia
1. 06. 2017 13:32

do debat jestli je místo prokleté se nepustím, protože to by mohl říct jedině zkušený senzibil, který by je proměřil a zjistil tam negativní zóny například.
Nad čím se pozastavím je to, že se psem jdeš na procházku 16 km dlouhou - za jak dlouho to ujdete? Protože pak je to zase 16 km zpátky, celkem tedy přes 30. Jaké plemeno psa máš a jak je starý? Obecně se doporučuje se psem nechodit trasy delší než 5 km, takže se domnívám, že svému psu tímto nejspíš ubližuješ.
A ještě ta skutečnost, že celkem bezstarostně dáváš svůj telefon cizím lidem - a to je na pováženou, děláš to běžně? Jsi asi hodně mladá a nedochází ti rizika. Mysli více....
=Jitka=
ahoj
27. 05. 2017 11:51

to misto ma na tebe spatny vliv,treba ti tam muze vadit aji nejaka rostlina co vydava v urcitou rocni dobu vuni nebo neco na co tve telo spatne reaguje.Jsme kazdy jiny a vse je mozne.Tak tam proste nechod,zmen trasu.A probralas v hlave jestli jsi v ten den nejedla neco co ti to zpusobilo?
A co pes?Ten nemel ujmy na zdravi?Kdyby byla pricina z toho okoli,tak by to zaznamenal napred pes.
Hledej radeji pricinu ve svem zdravi...doufam,ze ti nasi "lekari" udelali v nemocnici veskery rozbor krve,moci....co je nutny!?Jsou to kolikrat taky individua....
Energi
informace
27. 05. 2017 10:33

plují prostorem a hlavně s tebou....ať se ocitneš kdekoliv,dokáží se propojit kdykoliv a kdekoliv.
Možná se ti tam kdysi něco přihodilo...možná.