Dnes má svátek: Petr a Pavel
Dnes je: Čtvrtek 29. června 2017

Vaše příběhy

Nevysvětlitelné jevy

Prokletý park - (komentáře)

=Jitka=
Dano
4. 06. 2017 7:35

a berme taky v uvahu,ze to mohla byt uplne obycejna viroza.Nemusi za vsim byt zahada...
Horsi by bylo,kdyby ona tam sla zase a stalo se to jeste jednou...tak to uz by bylo na povazenou.
Dana P.
Olivia
1. 06. 2017 13:32

do debat jestli je místo prokleté se nepustím, protože to by mohl říct jedině zkušený senzibil, který by je proměřil a zjistil tam negativní zóny například.
Nad čím se pozastavím je to, že se psem jdeš na procházku 16 km dlouhou - za jak dlouho to ujdete? Protože pak je to zase 16 km zpátky, celkem tedy přes 30. Jaké plemeno psa máš a jak je starý? Obecně se doporučuje se psem nechodit trasy delší než 5 km, takže se domnívám, že svému psu tímto nejspíš ubližuješ.
A ještě ta skutečnost, že celkem bezstarostně dáváš svůj telefon cizím lidem - a to je na pováženou, děláš to běžně? Jsi asi hodně mladá a nedochází ti rizika. Mysli více....
=Jitka=
ahoj
27. 05. 2017 11:51

to misto ma na tebe spatny vliv,treba ti tam muze vadit aji nejaka rostlina co vydava v urcitou rocni dobu vuni nebo neco na co tve telo spatne reaguje.Jsme kazdy jiny a vse je mozne.Tak tam proste nechod,zmen trasu.A probralas v hlave jestli jsi v ten den nejedla neco co ti to zpusobilo?
A co pes?Ten nemel ujmy na zdravi?Kdyby byla pricina z toho okoli,tak by to zaznamenal napred pes.
Hledej radeji pricinu ve svem zdravi...doufam,ze ti nasi "lekari" udelali v nemocnici veskery rozbor krve,moci....co je nutny!?Jsou to kolikrat taky individua....
Energi
informace
27. 05. 2017 10:33

plují prostorem a hlavně s tebou....ať se ocitneš kdekoliv,dokáží se propojit kdykoliv a kdekoliv.
Možná se ti tam kdysi něco přihodilo...možná.