Vaše příběhy

Nevysvětlitelné jevy

Ve spánku se mnou házejí duchové - (komentáře)

demon hopskulka
Oni...
28. 04. 2017 23:24

..nejsou duchové.
Garfi
Demone,
10. 04. 2017 18:06

scházíme se občas skupina lidí a ona nás vyhledala a přišla tam pak vícekrát. Btw. je to stejná osoba, co nabourala loni autobus do domu v nejmenovaném městě poblíž Prahy. Máme něco jako "šéfa" skupiny, kterého všichni respektujeme a ten ji požádal, aby už k nám nechodila. Není to úplně o.k., ale dost lidí si oddechlo. Já se jí dlouho zastávala, navíc to byl zajímavý studijní materiál :-) a ona má i některé pěkné vlastnosti (nic a nikdo není černý nebo bílý), ale ona reagovala na ten zákaz tak, že jsem od ní dala ruce pryč už i já. Kdybych měla mail, pošlu ti foto, nikoli civilní, to se nedělá, ale tak, jak se sama stylizuje. Tj.ona se i ráda líčí jako reptouška a občas v tom vyjde na ulici.
Dana P.
Pro: Tanab
9. 04. 2017 10:58

měla jsi už dříve věštecký sen/sny, který se vyplnil/y?
Jak s takovou jistotou víš, že ten mladý blond kluk je týž, kterého jsi viděla ve snu před 3 lety? Proč to mělo trvat tak dlouho? A odkud si myslíš ty sama, že se vzal ten pocit, že ti má uškodit?
Já se docela kloním k názoru, že ten chlapec je někdo, koho už dávno znáš. Provází tě z minulého života/životů z nějakého důvodu, možná máte spolu "něco" dokončit. Buď jsi mu ty ublížila a on je tvým svědomím, nebo on ublížil tobě a máte tu věc srovnat...?
Bigbiz
Pro demona
9. 04. 2017 0:29

Tu reptošku znám taky a naštěstí se už s ní nestýkáme. Ta událost, kterou popisovala Garfi, bohatě stačila.
=Jitka=
jo a jeste
8. 04. 2017 21:46

myslim,ze to hazeni a zduchani je proto,aby jsi to vse pamatovala az se probudis....
Ja zase volam manzela nebo sve rodice(co neziji) a jak zavolam,probudi se manzel nebo dcery(podle toho jak to bylo silne zavolani) a je to pojistka,ze si to pamatuju.Pak az se probudim rano,nic nevim.
Na tebe pusobi to hazeni a zduchani,na me to zavolani,kazdy jsme na neco jineho citlivy...
=Jitka=
a jeste jedna otazka
8. 04. 2017 21:41

mas deti?
=Jitka=
...
8. 04. 2017 21:39

skoda,ze jsi nezjistila kdo to je...
otazka je,jestli se vubec da necemu vyhnout,...podle me ,neda.Proste to musis projit,to co stane neobejdes.Je to spis neco abys to ocekavala....a nebyla pak tak moc s toho vylekana az to prijde.
=Jitka=
ahoj
8. 04. 2017 21:35

podle me by to mohlo byt upozorneni na tohoto kluka co jsi videla ve spanku.Mozna te varuje tvuj ochrance,mas se mu vyhnout a nebo ti neco zavini.Jen me udivuje ze je to tolik let dopredu.Me takova upozorneni se deji maximalne rok pred tim...
Myslis,ze ten kluk tam byl k vuli tobe nebo manzelovi?Citilas v tom momente starch o nej?
demon hopskulka
Garfi
6. 04. 2017 21:11

A ta reptoška v lidském těle...stýká se s ní někdo z tvých přátel pravidelně?
missi
Tanab
24. 03. 2017 19:34

To hazeni a pistuchovani v noci, to by mohla byt nejspis spankova paralyza. To s tim klukem na balkone, tezko rict.
Garfi
Zdravím,
24. 03. 2017 19:33

myslím, že tady nemusí jít o ducha, možností je víc. Vzala jsi to za správný konec, chce to rezolutně nedovolit a zakázat a raději si dělat i nějakou ochranu.