Vaše příběhy

Astrální bytosti

Zjevení anděla - (komentáře)

Petrlaur
Telepatie
8. 01. 2017 23:21

To nebyl sen. Přišel k tobě anděl jako duch. Nechal ti tam pírko. Komunikoval s tebou telepaticky. Tělo má auru. A ta se napojila na jeho auru. Tak duchové komunikují. Je to stejné, když přijdeš k člověku a máš pocit, že je zlý. Pokud jsi senzibil. Já ano. Tak trochu mám také vizualizaci. Nutné pro práci s křišťálovou koulí. Nedoporučuji čistou skleněnou kouli, je to kanál pro demony. Komunikují spolu. Když někdo popisuje mlhu a bezcenné symboly. Je to porucha, aby neviděli jak komunikují. Dívat se tam často jako špion je nebezpečné. Máš anděla strážného. Neříkej. Bitva stále pokračuje. Andělé umí víc magie (telekinezu), ale není silný.
Kybernaut
Moja analýza textu.
18. 07. 2016 1:44

Tá veľmi lákavá ponuka "práce v zahraničí" nemá niečo spoločné s Veľkonočným ostrovom? To sa preto pýtam, lebo ma napadlo to, že ten "strnulý obličej sochy nějakého muže mezi obláčky" by mohla byť socha s názvom "moai" z Veľkonočného ostrova (Rapa Nui). Ak je to naozaj tak, tak potom ani ten akože "anjel" nemusel byť žiadny anjel, ale vtáčí muž "Tangata manu" (od boha Makemake) z tohto ostrova.
missi
Ahojky
11. 07. 2016 16:37

Mohla bys ten sen jeste nejak doplnit? Co prostredi, kde se dej odehraval? Nejake jine zvuky? Zkus se do toho snu "vratit" a vsimej si malickosti..
Jestli Ti mel ten sen.. Andel..neco sdelit, jen Ty sama to muzes najit..;-)
Zbyněk P.
Souhlasím
11. 07. 2016 11:24

Paní Markéto zcela musím souhlasit s Danou P. Ta nehybná tvář na nebi zcela jasně dává na vědomí, že ta práce pro Vás bude "mrtvá"! A mohlo by se i říci, že by to něco jako podraz na Vás, mohlo býti. Vskutku velice dobře zvaž své budoucí rozhodování a kroky................. Pěkný den. Zbyněk P.
Dana P.
Markéto
10. 07. 2016 18:08

tu nabídku dobře zvaž, snad to bylo znamení, že možná ještě "neuzrál" čas....