Diskusní fórum

- Léčitelství -

VODA SVĚTLA
Nový objev 21. století! www.vodasvetla.cz Na základě vědění o Stvoření, vědění o základních stavebních částicích ve hmotě – živočišných buňkách, zároveň s použitím technologie výroby inspirativně přijaté k dosažení co nejvyššího pomáhajícího – uzdravujícího účinku při léčbě nemocných, podařilo se uvést v roce 2005 v České zemi do praxe výrobu Vody Světla. Voda Světla nemá nic společného se všemi dosavadními pokusy o léčebné úpravy vod (pí voda, diamantová voda a pod.) - stojí zcela samostatně, používajíc pomůcek dosud lidem neznámých.

Vydáno:   28. 11. 2006 [22:22]

Přečetlo:  2929 čtenářů
Autor (vložil): Georgepore
voda
10. 10. 2011 [16:37]

Myslíte si, ze treba likerka becherovka zverejní svuj recept na vyrobu likeru, to je ale nestydate, ze si uctuje tak nehorazne penize za vyrobu (lih a pár bylin nasbiranych nekde v lese)
kdyby byla Voda Svetla podvrh, pak by nemela fungovat, jenze ona funguje, tezko ukazat slepemu stodolu, pred kterou stoji.
kenobi
re-Gretchen
11. 08. 2011 [1:06]

Souhlasím s tebou - jsou to jen bláboly a nesmysly.
gurudeva
Voda světla
19. 04. 2011 [8:50]

mohl sem několikrát vodu světla vyzkoušet a mohu říci že ta voda vibruje jinou energií než voda obyčejná ...opravdu ta voda zvedá vibrace člověka....
ale stejný efekt má modlitba nebo vložení myšlenky do vody třeba když nabijete vodu energii reiki je to to samé , Testovali jsme to z jednou z nejlepších léčitelek a jasnovidek v CZ ....jinak pro člověka který se nezajímá o práci z energií to může mít přínos ,
jinak přednášky jsou v celku zajímavé , z mého pohledu je to čisté ...
Gretchen
Ceník zde :D
17. 03. 2011 [23:48]

Otevřela jsem si ze zvědavosti ten web a hned, jak jsem uviděla odkaz "Ceník zde", bylo jasno :)
Kdo se maskuje vzletnými (a přitom naprosto neurčitými) slovy o "stvoření," "vědění," "světle," a přitom kasíruje peníze, není nic než prachobyčejný podfukář, který cítí možnost namastit si kapsu na důvěřivých lidech, kteří stále ještě věří, že je nějaká vodička zbaví trápení, a budou ochotně solit korunky za "zázračnou" vodu, když se to zaobalí do nějaké té "vědecké" nebo vznešeně znějící teorie plné odborných termínů. Co to asi jsou ty "vlastnosti, které můžeme nazvat vlastnostmi prvotního života", které údajně voda v tom úžasném přístroji získává? A není náhodou nestydatost až hanebnost balamutit lidi tvrzením, že tahleta voda je "nejsilnějším léčivem na zemi, pracujícím bez vedlejších účinků, všeobsáhle vůči všem nemocem těla"? (Nehledě nyní k tomu, že nic jako "nemoc těla" vlastně neexistuje, bavíme-li se na úrovni duchovní. Voda by musela mít zcela nadzázračný vliv na různé úrovně vědomí či karmu, aby skutečně dovedla uzdravit nemoc v její podstatě. Což je skutečně "odvážná" myšlenka - vypiju zázračnou vodičku a všechno se změní.) Kdyby to byla pravda, znamenalo by to spásu lidstva. Ale je to blábol a znamená to akorát to, že se pár lidí zase chytí za hlavu, za co že to vyhodili peníze...
kenobi
???
20. 03. 2009 [0:46]

Opět jsem hledal na www.vodasvetla.cz a je tam jakýsi přístroj pro úpravu vody. No a ten popis je opravdu unikátní. Bláboly o nesmyslech. Ten přístroj je v nejlepším případě obyčejný filtr a žádné "prapůvodní částice vesmíru" neexistují. Základní prvky vesmíru jsou vodík a uhlík. Voda je vodík a kyslík - napište mi prosím, jakou prapůvodní částici do vody přidávají a hlavně jak? A ty přednášky jsou vymyšlené hlouposti.
Vojtas
voda světla
19. 03. 2009 [16:14]

Voda světla není nesmysl a podvod, na stránce voda světla jsou i přednášky, tak si je poslechněte.
Makyna
=
10. 12. 2008 [10:28]

Moc by mne zajímalo o jakou vodu se jedná.Diamantová voda to tedy není.Není to ta voda,která se dá například na měsíční světlo a vloží se do ní pomocí meditace přání na uzdravení a tato voda se nechá přes noc nabít na nočním světle a pak se vypije?
kenobi
re
9. 08. 2007 [23:39]

Zatím se mi nepodařilo zjistit ani na www.vodasvetla.cz, jakou že projde obyčejná voda úpravou aby z ní byla voda světla. Pokud to autor veřejně neuvede, mohu mít názor jen jeden. Voda světla je nesmysl a podvod.