Články

- Záhady a tajemno -

Znamení a předtuchy
- Znamení...
Někdy cítíte naléhání, úzkost, nebo nějakou potřebu jak se zachovat, aniž byste proto měli zjevný důvod. Něco vás pronásleduje a vy víte, že tomu nemůžete uniknout. Znamení a předtuchy jsou spojovací nití k budoucím událostem. Jelikož jsme propojeni s minulým, přítomným i budoucím a v jiné úrovni jsme si toho stále vědomi.

To, jak se nás to týká rozpoznáme prostřednictvím znamení. Znamení nám pomáhají číst a poznávat skyrté vzorce a varovat nás před blížícím se nebezpečím či nám pomůžou ukázat, že v nejbližsí době se vše zlepší k lepšímu.

- Předtuchy...
  • Najednou máte náhlý vzestup adrenalinu v těle, aniž byste k tomu měli nějaký důvod či logické vysvětlení. Avšak může to být i působení nějakého pole, které na nás může působit. Zkuste si udělat takový malý úklid v duši, zda vás něco netrápí, či zda je ve vás něco nedokončeného. Pokud ne, pak je to problém někoho jiného a vy pouze cítíte neklid tohoto člověka.

  • Najednou se podíváte na oblohu a vidíte neobvyklé formace mraků či vám najednou mrak něco připomene a vy víte, že je to pozitivní či negativní znamení.

  • Na ulici vás míjí neznámý člověk a přitom k vám pronese jednu či více neosobních vět.

  • V jednom dni vám nezávisle na sobě několik lidí řekne stejnou informaci. Měli bychom si zejména povšimnout v jakém pořadí či sledu k nám informace proudí.

  • Opakovaně nebo v letmu na ulici či v obchodě, úřadě zahlédnete osobu, kterou znáte, ale podíváte-li se pozorněji zjistíte, že je to někdo úplně jiný. Buď máte tuto osobu kontaktovat nebo ona v nejbližsí době kontaktuje vás.

  • Probudíte se bez důvodu v noci. Něco nebo někdo vás volá. Buďte pozorní a zkuste se např. zeptat kyvadla, kdo by asi z vašeho okolí potřeboval od vás pomoci.

  • Najednou cítíte nutkání vzdálit se od osoby nebo osob a jejich okruhu, se kterými jste. Poslechněte svůj vnitřní hlas.

  • Zničeho nic ucítíte naléhavou potřebu např - jíti jinou cestou ten den, než obvykle chodíte, či najednou vás napadne jet autem jinou cestou než obvykle jezdíte. Nebo vás najednou něco přiměje někomu známému zavolat, aniž byste to měli ten den v plánu.

  • V noci se vám zdá sen o někom známém, pokuste mu svůj sen řici, možná je v něm skyryté nějaké poselství.

  • Najednou pocítíte netypické chování vašeho mazlíčka, začne být neklidný a dělá úplně divné věci, které obvykle nedělá.


Vydáno:   16. 08. 2007

Přečetlo:  2898 čtenářůKomentáře k článku...
Předmět:
Datum:
Jméno:
¤ ohenˇ
25. 08. 2007 19:53
r3spect187case