Články

- Knižní novinky -

Encyklopedie magických míst
Soutěž ukončena. Byl vylosován tento výherce: Ladislav Červinek, gatulujeme.
Zodpovězte soutěžní otázku a JEDEN Z VÁS vyhraje knihu
od nakladatelství Euromedia Group a.s., UNIVERSUM:
Encyklopedie magických míst - (Thomová Soňa, Thoma Zdeněk).
Soutěžní otázka:
Kolik stran má tato kniha?

a) 162
b) 182
c) 192


Soutěž bude probíhat od 26. 9. 2018 do 30. 9. 2018. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho z vás, který dostane zmíněnou knihu: Encyklopedie magických míst. Správné odpovědi posílejte na email: admin@esoterikweb.cz a nezapomeňte napsat celou vaši adresu.

Ke každé správné evidované odpovědi přiřadíme pořadové číslo a prostřednictvím třetí osoby se bude losovat z daných čísel zde. K výherním číslům si přiřadíme adresu a výhra může putovat k vám. Po skončení soutěže zveřejníme pouze jména vylosovaných výherců. Adresy nikomu neposkytujeme ani nearchivujeme a po skončení soutěže budou všechny vymazány.


Děkujeme H. Krausové za poskytnuté knihy do soutěže.
Encyklopedie magických míst
Thomová Soňa, Thoma Zdeněk


    Lákají vás dobrodružné cesty do tajuplných končin naší vlasti, kde ožívají mýty a zjevují se nadpřirozené bytosti? Chcete na vlastní kůži pocítit sílu a magičnost posvátných míst, které uctívali už naši dávní předkové? Máte rádi tajemstvím opředené příběhy a dodnes neodhalené a provokující záhady? Přitahují vás místa, o nichž se říká, že z nich vyzařuje pozitivní či negativní energie nebo nás neviditelným poutem spojují s jinými dimenzemi či zvláštním, trochu mrazivým světem „nelidí“?

    Vydejte se tedy s autory této knihy na toulky po místech možná zdánlivě známých a všedních, avšak skrývajících záhady a neobyčejné události, z nichž se vám bude tajit dech. Navštívíte nejen romantické hrady a zámky či vznosné chrámy, kláštery a kostely, ale i bezedná jezera, hluboké lesy, podivuhodné jeskyně, oblá návrší, rozeklané hory i bizarní skály čnící k nebi na věčnou připomínku „čertovského“ díla. Na této mystické pouti vás čeká nejedno překvapení: poodhalíte tajemství starobylých podzemních chodeb, seznámíte se s mnoha těžko vysvětlitelnými jevy, nahlédnete pod temnou roušku dávných historických okamžiků i do kuriózních alchymistických dílen, navštívíte dějiště pohanských a křesťanských kultů i území, kde se to kdysi hemžilo ďábly, čarodějnicemi, duchy a rozličnými strašidly…
Vydala: Euromedia Group a.s., UNIVERSUM
Více na: www.knizniklub.cz
Koupíte v knihkupectví nebo na: www.bux.cz
Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Vydáno:   25. 09. 2018

Přečetlo:  704 čtenářů
Zdroj:

Autor (vložil): AdministrátorKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)