Články

- Knižní novinky -

Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí
Soutěž ukončena. Byl vylosován výherce: Ing. Vratislav PETR, gatulujeme.
Zodpovězte soutěžní otázku a JEDEN Z VÁS
vyhraje audioknihu od Audioteka.cz:
Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí
Soutěžní otázka:
Jak je dlouhá zmíněná audiokniha Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí?

a) 7 hod. 34 min
b) 8 hod. 48 min
c) 9 hod. 46 min


Soutěž bude probíhat od 12. 6. 2017 do 25. 6. 2017. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho z vás, který dostane zmíněnou knihu: Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí. Správné odpovědi posílejte na email: admin@esoterikweb.cz a nezapomeňte napsat celou vaši adresu.

Ke každé správné evidované odpovědi přiřadíme pořadové číslo a prostřednictvím třetí osoby se bude losovat z daných čísel zde. K výherním číslům si přiřadíme adresu a výhra může putovat k vám. Po skončení soutěže zveřejníme pouze jména vylosovaných výherců. Adresy nikomu neposkytujeme ani nearchivujeme a po skončení soutěže budou všechny vymazány.


Knihu do soutěže věnovala - audioteka.cz.
Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí komplikovanost
Autor: Ken Segall
Interpret: Miroslav Černý
Délka: viz. soutěžní otázkaMyslete jednoduše - audiokniha zkoumá, jak si společnost napříč různými průmyslovými odvětvími zjednodušuje svou cestu k úspěchu. Jak zaujmout zákazníky, když konkurence dělá prakticky to samé co vy? Mít správnou odpověď je otázkou života a smrti značky! Naštěstí pro nás, Ken Segall nám díky této praktické audioknize poradí, jak můžeme uspět i v našem složitém a nepřehledném světě. Téměř každá firma dělá zbytečné chyby. Nechte se krok za krokem inspirovat, jak se nejčastějších chyb vyvarovat.
Ken Segall
pracoval se Stevem Jobsem jako kreativní ředitel agentury vytvářející reklamní kampaně pro NeXT a Apple. Byl u zrodu legendární kampaně Think Different (česky Myslete jednoduše) a je zodpovědný za ono malé „i", které je součástí názvu nejpopulárnějších produktů firmy Apple. Segall také pracoval jako kreativní ředitel pro firmy IBM, Intel, Dell a BMW.
Miroslav Černý (1978)
rodák z Olomouce, po krátkém studiu herectví ve Zlíně absolvoval první angažmá v Západočeském divadle v Chebu, pak se přemístil do Brna, kde žije dodnes. Deset let působil v divadle Polárka, v současné době je na volné noze. Působí v Mahenově divadle, v divadle U stolu, v divadle Tramtarie v Olomouci. Intenzivně spolupracuje s Českým rozhlasem při tvorbě rozhlasových her a načítání nejrůznějších literárních textů, načetl také několik audioknih.
Audiotéka.cz - mystika rovnou do uší
    Audioknihy jsou v dnešní uspěchané době trendem a to i proto, že audioknihy "lze číst" při různých činnostech (jízda dopravními prostředky, domácí práce nebo jen pro odpočinek). A to hlavně v naší dnešní době, kdy se snažíme najít čas na relaxaci a také na literaturu. Audiotéka nabízí nepřeberné množství mluveného slova a to již od roku 2011. Její jedinečnost je v tom, že audioknihy lze poslouchat díky webové stránce audioteka.cz a také díky aplikacím pro chytré telefony.
Proč poslech audioknih s Audiotékou?
=> V nabídce přes 3500 audioknih ve formátu MP3 a to nejrůznějších žánrů.
=> Možnost si zdarma poslechnout ukázku u každé audioknihy a nebo využít nabídku kapitoly zdarma.
=> Zakoupené audioknihy zůstávají na Poličce, kde jsou uživatelům stále k dispozici a to i pro opětovné stažení do různých přístrojů.
=> Audioknihy lze získat ihned zaplacením různými platebními metodami ( PayPal, PayU)
=> Možnost využít pro nákup i poslech aplikaci. K dispozici je pro Android, iOS i Windows Phone.

Více audioknih na audioteka.cz.Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Vydáno:   12. 06. 2017

Přečetlo:  689 čtenářů
Zdroj: http://audioteka.com

Autor (vložil): AdministrátorKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)