Články

- Knižní novinky -

Thovt - křišťálová čakra (Kerstin Simoné)

Thovt - křišťálová čakra
Kerstin Simoné

    Thovt, učenec mezi egyptskými bohy, inkarnovaný rovněž do postavy Herma Trismegista, byl otcem tajné moudrosti a astrologie i objevitelem alchymie.

    Jeho další kniha představuje nové energetické centrum člověka - čakru jednoty. Ta vychází z již existujícího čakrového systému a v současné době se v nás rozvíjí. Zvyšuje naše vibrace a urychluje energetickou proměnu.

    Všechny tyto procesy směřují ke zdokonalení struktury DNA a stabilizaci merkaby, našeho osobního světelného těla. Díky tomu můžeme dosáhnout souladu s frekvencemi nadcházející éry lidstva.
O autorovi:
    Kerstin Simoné žije i se svou rodinou nedaleko Berlína. Už jako dítě projevila jasnozřivé schopnosti i jasnovnímání. Kromě psaní knih se věnuje aktivně ochraně zvířat a pořádá praktické semináře s Thovtovýma cvičeními a channelingen.
    Kontaktu s vyššími frekvenčními úrovněmi se věnuje už asi dvacet pět let. Zpočátku prakticky studovala různé metody channelingu a poté vyvinula svoji vlastní techniku tlumočení. Thovt je jejím blízkým přítelem, učitelem a stálým průvodcem od roku 2003, kdy prožila jistou tragickou událost. Ve svých knihách tlumočí jeho praktické a universální poselství, které byly v minulosti vyhrazené pouze úzkému okruhu adeptů tajných nauk.
Vydalo nakladatelství: Anch Books
Více na: www.anch-books.eu

Vydáno:   08. 01. 2017

Přečetlo:  427 čtenářůKomentáře k článku...
Zatím žádné komentáře..
Nejste přihlášen(a)