Články

Videa

Člověk narušuje zákony fyziky. Nadpřirozený experiment PYRAMIDA - (komentáře)

Bigbiz
Tak to vypadá,
3. 03. 2018 21:31

když někdo vychodí základku a přitom si myslí, že to byla univerzita. Iveto, mimozemšťané existují a nejsou to jen ty lidsky vyhlížející rasy. S tím prostě nic nenaděláš.
Energi
nemáš zač
2. 03. 2018 8:43

ale to nejsou rady,jen moje vlastní zkušenosti...
Garfi
Energi,
1. 03. 2018 19:21

ještě že tu jsi. Děkuji za cenné rady. ;-)
Energi
Lidská
1. 03. 2018 8:34

rasa tu byla a bude stále...nic jiného není.Kdy už konečně pochopíš,že mimozemšťan v jakémkoliv jiném stavu než člověk neexistuje a je to jen fantazírování člověka za jistým účelem....zblbnot lidi aby se nezajímali o vlastní zkušenosti z bytí.To máte jako z tou částicí...taky se nezmění její informace ikdyž se po odstranění zrcadla v experimentu ztratí pozorovateli.Změní se ve vlnu jen z důvodu aby byla ve stálém napojení.Její složení se nemění..tudíž se nemůže měnit základní stavba ani člověka.Vždy to bude člověk,zvíře či květina.Nepozměňuj základní stavební kámen...a nezaměňuj to ani s jakýmkoliv mimozemským či současným klonováním.Zkus se dostat do změny vědomí(medituj) a uvidíš co to s tebou udělá...rozhodně se nezměníš v mimíka s mandlovýma očima a garantuji ti že se s něčím podobným v tom stavu ani nepotkáš :-))Naopak otevře ti to oči k pochopení že si věřila blbostem co si někde přečteš.
Garfi
Zní to egoisticky
23. 02. 2018 10:15

ten název. Člověk nic nenarušuje, pouze poznává zákony fyziky-ty, které ještě nezná a taky naráží na své vlastní "zákony fyziky", v nichž se prostě mýlí. Raději bych tomu říkala přírodní zákony. A u nich ještě mnohé nevíme. Takže se není čím holedbat, protože se znovu-objevuje to, co kdysi už lidé znali a uměli používat. Ponechám stranou, kdo na to přišel před současnou lidskou rasou...